NABBA/WFF SLOVAKIA WORLD FITNESS FEDERATION INTERNATIONAL NABBA INTERNATIONAL
NABBA/WFF SLOVAKIA WORLD FITNESS FEDERATION INTERNATIONAL NABBA INTERNATIONAL

2. októbra 2017 | Tony Mount Universe NABBA Pro

Kategória: Články

TONY MOUNT

Výška 1:68 cm

Váha Mimo sezóny: 107kg

Vek: 48 rokov

Súťažná váha: 95kg

Ako dlho trénuješ: Celkovo asi 13 rokov, začal som ako 35 ročný.

Aké máš doplnky výživy? Glutamin – Turbo boost – BCAA – Srvátkový protein- NAPA

Máš sponzora? Ańo, sponzoruje ma NAPA sport nutrition, vždy pravidelne, včas a profesionálne. 

Tony Mount je 2 násobný víťaz prestížnej pro súťaže vo federácií NABBA Mr Univers. Podarí sa Tonymu zvíťaziť aj tento rok  a obhájiť si 3-tí titul  Mr. Universe ?

Tonyho ste mali možnosť vidieť aj na Slovensku. Bol pozvaný ako hosť súťaže Slovakia Open kde mal seminár aj exhibičné vystúpenie. Tony nám vtedy prezradil, že jeho príprava pozostáva z tvrdého režimu. Pracuje ako tesár do náhrobných kameňov a po pri tom musí stíhať niekoľko fázové tréningy. Cvičí každý deň okrem nedele. Tonyho sme si všimli ako na sociálnej sieti  ale prevažne na instagrame, pridáva fotografie formy a odpočítava týždne do veľkolepej Mr. Universe 2017. Dnes Tonymu ostávajú 4 týždne a uznajte sami, že jeho forma je neskutočná. Uvidíme kam to dotiahne o 4 týždne.

Základom úspechu na NABBA Universe bolo vždy maximálne priviesť formu na papierovú pokožku, s dôrazom na detail a celkovú pripravenosť. Hodnotene vychádza v prospech tých, ktorí sú naozaj v deň D pripravený na 100%, lebo 99 nestačí. Tony je v tejto oblasti absolútny expert a aj keď tento rok bude mať pekných pár kíl extra, jeho forma bude určite na doraz. Získať po sebe 3 tituly v kategórii PRO Universe je len veľmi zriedkavé. Na tejto najstaršej súťaži sveta ide totiž o prestíž a uznanie, nie až tak o balík peňazí. Práve tento prvok zohráva kľúčovú úlohu v rivalite a hodnotení Iné PRO súťaže často zahrňujú fakt, že raz získaný trón sa len udržiava pod tým istým menom, ale Universe takýto nikdy nebol.

Na záver len dodám, že Mr Universe sa koná v UK a všetky detaily nájdete na priloženom letáku. Verím, že Vás tam stretneme čo najviac. Živé vysielanie nájdete aj na našom portály v deň súťaže.

Držíme palce Tony a veríme, že sa ti táto sezóna vydarí.

Zdroj: Pavel Kisel, Richard Fedorčák a Tony Mount
Autor článku: NABBA/WFF Slovakia
MENU