NABBA/WFF SLOVAKIA WORLD FITNESS FEDERATION INTERNATIONAL NABBA INTERNATIONAL
NABBA/WFF SLOVAKIA WORLD FITNESS FEDERATION INTERNATIONAL NABBA INTERNATIONAL

5. októbra 2017 | Timea Juhásová Profesionálna bikinárka WFF

Kategória: Rozhovory

Tímea Juhásová WFF PRO BIKINI MODEL je úspešná slovenská reprezentantka a dnes jej položíme pár otázok, ktoré Vám ju trochu priblížia.

Timea ty si skutočnou profesionálkou v bikinách a myslím, že takto vysoko to na Slovensku ešte nikto nedosiahol. Ako dlho teda trénuješ?

Tomuto športu sa venujem od roku 2012, kedy som začala s prípravou na moju prvú súťaž. Vtedy som sa stala členkou Veterinary bodybuilding club Košice.

Ako sa ti darilo na prvej a ďalších súťažiach?

V roku  2013 – Fitness 2013, Trenčín som obsadila 4.miesto, potom o rok neskôr 24.10.2015- Tatranský pohár Poprad – bikiny fitness žien, do 165 cm – 14.miesto  a na  Mozoláni fitness Cup ŽILINA – bikiny fitness žien – 9. miesto 17.4.2016 – Amix Patriot Cup Vranov nad Topľou- bikiny žien OPEN- 14.miesto

Je to určite aktívne obdobie tvojho života, ale ako si sa stala PRO Bikinárkou? 

Môj úspech nastal až v máji 2016 , kedy som nastúpila do najstaršej a najväčšej kulturistickej a fitness federácie do NABBA/ WFF International.

Aká bola cesta k úspechu?

8. 10. 2016  som nastúpila na TROFEUL HERCULE, Oradea, Rumunsko- bikiny model, 1. miesto (nominačná súťažna MS)  a tak som mohla 7. 11. 2016  štartovať na WFF World Championships 2016, Dublin, Ireland a obsadila som bikiny model-ženy- 1.miesto a tak som získala PRO-CARD. Zároveň  som po získaní titulu majsterky sveta a PRO – karty hneď absolvovala moju 1. profi súťaž , kde som obsadila 4. miesto.

 Čo momentálne robíš, aké máš plány a kde ťa najbližšie uvidíme?

Od augusta pôsobím aj ako štátna reprezentačná trénerka v NABBA/WFF Slovakia a venujem sa príprave nádejnej budúcej fitness generácie. V roku 2017 som sa stala ambasádorkou a zároveň sponzorovanou atlétkou slovenskej firmy Kompava, ktorej by som chcela aj touto cestou vyjadriť veľkú vďaku za pomoc a podporu. Od samotných začiatkov, teda od roku 2012 plne využívam vo svojej príprave športové výživové doplnky tejto prestížnej značky a som s nimi nesmierne spokojná. Momentálne sa pripravujem na tohtoročné WFF Majstrovstva Sveta  na Cypre 4.11.2017 už ako profesionálna bikiny modelka. (WFF World Championship Cyprus- November 2017) Mojim cieľom je sa dostať do TOP 6. Bude to veľmi náročné, ale robím všetko preto, aby som sa presadila vo svetovej špičke

Ďakujeme za informácie a držíme ti palce medzi PRO bikinami.  Bude to veľká a kvalitná súťaž a veríme, že atlétka tvojho rangu zabojuje o tie najcenejšie kovy. 

 

MENU