NABBA/WFF SLOVAKIA WORLD FITNESS FEDERATION INTERNATIONAL NABBA INTERNATIONAL
NABBA/WFF SLOVAKIA WORLD FITNESS FEDERATION INTERNATIONAL NABBA INTERNATIONAL

25. septembra 2017 | Jesenná sezóna 2017 NABBA/WFF International

Kategória: Články

Zdravíme všetkých priaznivcov kulturistiky, fitness a športu všeobecne.

V sezóne 2017 nás čakajú najvyššie amatérske a profesionálne súťaže, ako MR UNIVERSE NABBA v Anglicku, Majstrovstvá sveta WFF na Cypre ale aj prestížna pohárová súťaž KUWAIT CUP v Kuwaite.

Na všetky tieto súťaže sa samozrejme dostanú, len tí najlepší atléti z krajín svojho pôvodu a budú reprezentovať svoju krajinu. Zo Slovenska už mame nominovaný team A v ktorom sa za Slovensko predstavia:

Kuwait cup:

Jan Kráľ v kategórii Extrém Body

 

Mr Universe NABBA:

Jan Král v kategórii Man 1

Richard Fedorčák v kategórii Juniorov

 

Majstrovstvá sveta WFF:

Blanka Vaššová v kategórii Women Performence

Jan Král v kategórii Extrém Body

Timea Juhásová v kategórii WFF Bikiny

Vladimír Pustaj v kategórii Juniorov

István Jeney kategória nad 40 Masters

Ďalšie mená sa nám môžu objaviť po absolvovaní jesenných národných pohárových súťaží, kde reprezentačný team B sa bude uchádzať o preradenie do Áčka, alebo dokonca ešte tento rok ukončiť svoju sezónu na medzinárodnom pódiu na Cypre, či v UK. V radoch tohto tímu sú veľké nádeje a talenty ako Lucia Orságová z Lučenca, či Tomáš Ondík zo Sniny. Určite potenciálom a už teraz dobrou formou disponuje Michal Petrinec z Rimavskej Soboty. Do bikinárok WFF nám prvýkrát nastupuje po úspešnej juniorskej jeseni 2016 aj Petra Horváthová a to už medzi ženy. V našich radoch sa túto sezónu prvýkrát predstaví aj Masterák NABBA Miroslav Farkaš, ktorý po dlhej prestávke ohlásil návrat. Okrem týchto pretekárov sa samozrejme na jesenných súťažiach objavia aj Vladimír Pustaj a Richard Fedorčák v kategórii juniorov. Do jesennej sezóny sa nám tiež zapojil Adrián Krokavec – Vicemajster nemeckého šampionátu z jari tohoto roku. Spolu s ďalšími atlétmi sú naše sily nasmerované na súťaže v Česku, Rakúsku, Nemecku a Srbsku.

Prvou a tou najdôležitejšou súťažou pre slovenský tím bude RLS PRAGUE 7.10.2017 . Tento event pod záštitou NABBA/WFF Czeck s predsedom Michalom Bendom, bude určite jeden z naj podujatí tejto sezóny. Nielenže sa tu predstaví veľké množstvo špičkových atlétov z Čiech, Rakúska, Nemecka, Poľska a Slovenska, ale budú to tiež súboje TOP ATLÉTOV EUROPE. O týždeň neskôr sa naši pretekári ocitnú na najstaršej a najtradičnejšej súťaži NABBA/WFF a to AUSTRIA OPEN pod záštitou Marcusa Schlágra prezident NABBA/WFF Autria. Vždy veľkolepá show s perfektnou  atmosférou . Tu predpokladáme aj najsilnejšiu konkurenciu.

 

 

 

Len o deň neskôr sa v nedeľu 15.10.2017 bude konať najväčší pohárový súboj a to na World Cup v Pančeve. Usporiadateľka a prezidentka NABBA/WFF Serbia Alexandra Miloševič každoročne kladie dôraz na unikátnu show na ktorej chýbať je proste hriechom.

 

 

 

 

 

 

Len týždeň po týchto podujatiach prichádza tento rok súťaž v Nemecku. Prezident NABBA/WFF Germany Markus Kittner sa rozhodol usporiadať šampionát v rôznych časových úsekoch a prezentovať dvojitú reklamu pre WFF v dopoludňajšej časti a NABBA vo večerných hodinách. Tento unikátny nápad vyústil do predčasného prijímania atlétov na tento event, lebo hala s kapacitou do 1000 miest je už úplne vyťažená. Účasťou jeden z najväčších eventov bude určite veľká show. Gratulujeme Markus.

Všetci, ktorí si majú v tejto sezóne chuť dobre zasúťažiť už asi vedia kam pôjdu a kde by chceli ísť. My z našej redakcie prajeme všetkým len tie najlepšie výsledky, pevné nervy v diéte, veľa energie na tréningu  a hlavne tie naj zážitky z týchto show.  We are NABBA/WFF 

.

 

 

MENU