NABBA/WFF SLOVAKIA WORLD FITNESS FEDERATION INTERNATIONAL NABBA INTERNATIONAL
NABBA/WFF SLOVAKIA WORLD FITNESS FEDERATION INTERNATIONAL NABBA INTERNATIONAL

2. októbra 2017 | Blanka Vaššová-Majstrerka Európy WFF

Kategória: Články

Blanka Vaššová je jedna z najúspešnejších pretekárok Slovenska a to ešte ani zďaleka nenaplnila svoj potenciál. minulý rok sa predstavila v Talianskom Montecatini na ME WFF v skvelej forme a to v kategórii women performence. Titul získala s prehľadom a jej víťazstvo  bolo takmer bez vážnejšieho ohrozenia zo strany súperiek.

 

V tomto roku si Blanka namierila svoju pozornosť na Majstrovstvá sveta WFF na Cypre, ktoré sa uskutočnia 4.novembra 2017. Tu však pôjde nie len o vyššiu súťaž, ale aj o vyššiu kategóriu. Blanke sa v priebehu roku a pol podarilo nabrať značné množstvo svalovej hmoty, čo ju zrejme podľa pravidiel WFF posunie do kategórie Women Atletic. Viacej hmoty a kvality túto pretekárku vystavil  výzve, nakoľko spracovať do kvality o 5-6 kg viac nie je vôbec jednoduché. Blanka ako skúsená pretekárka a trénerka tento problém však určite zvládne na jednotku. Vieme, že oporou v konzultáciách je jej aj Istvań Jenei maďarský pretekár, ktorý sa tiež pripravuje na Cyperskú megashow.

V súčastnosti sa jej váha pohybuje okolo 61 kg a ako vidíte na obrázku je zrejmé, že nižšie z váhou už ani nie je dôvod ísť. Forma pre svet je perfektne nachystaná 3 týždne pred a to je zárukou dobrého výsledku. Nič nie je potrebné na poslednú chvíľu naháňať a dobiehať Je vidieť, že v príprave nebolo nič nechané na náhodu a tak Blanke držíme palce a veríme, že nám na Slovensko prinesie zlato a možno aj PRO card.

GOOD LUCK 🙂

 

 

 

 

 

Zdroj: NABBA/WFF INTERNATIONAL
Autor článku: NABBA/WFF Slovakia
MENU